• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 18-04-2024, 3:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
patriot2008
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkrecanie pentiuma III 700mhz
Autor Wiadomość
patriot2008 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Post: #1
Podkrecanie pentiuma III 700mhz
Witam chcialbym podkrecic mojego procka pentiuma III 700mhz mam plyte glowna DFI CS65-SC/SU i bios award v6.00pg.
Prosze o szybka pomoc z gory dziekuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2008, 19:52 przez Vinci.)
15-04-2008, 19:05
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: podkrecanie pentiuma III 700mhz
Po pierwsze to musisz sprawdzić, czy nic się nie przegrzewa. Jeśli tak jest (po podkręceniu będzie jeszcze cieplej) to postaraj się zapewnić jakieś lepsze chłodzenie. Jesteś pewny, że zalisacz to uciągnie?

Tutaj masz małe kompendium:
Kod:
http://pcarena.pl/page/75261/Kompendium-overclockingu/
15-04-2008, 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patriot2008 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Post: #3
RE: podkrecanie pentiuma III 700mhz
Znalazlem ksiazke od mojej plyty glownej poniewaz w biosie nie moge nic zrobic wiec przestawilem zworki na 133/133 (CPU/DIMM) i po restarcie ekran nie reaguje. Czy w zwiazku z tym moj procesor ma jakas blokade i nie moge go podkrecac?
16-04-2008, 20:22
Odpowiedz cytując ten post
janki33 Offline
User
**

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Post: #4
RE: podkrecanie pentiuma III 700mhz
mam to samo wgrałem najnowszy bios wkładam procka przestawiam szynę na 133 i nic komp się włącza wentylatory też a sygnał z karty graficznej nie idzie wiec pytam czy jak płyta nie obsłuży takiego procka to bios da sygnał dźwiękowy lub jak rozpoznać ze płyta nie obsługuje takiego procesora
17-04-2008, 8:25
Odpowiedz cytując ten post
Barthezz Offline
Znawca
***

Liczba postów: 100
Reputacja: 1
Post: #5
RE: podkrecanie pentiuma III 700mhz
Jaki sygnał z karty graficznej? xD Kto ci naopowiadał głupot że ten pisk przy włączeniu karta graficzna wydaje xD Tak naprawde to ten pisk wydaje malutki głośniczek ( speaker ) podłączony do płyty głównej. A co do podkręcania Pentiuma III to nie sądzisz że jak ci komp nie odpala to masz za słaby zasilacz? Pozdrawiam
27-06-2008, 7:32
Odpowiedz cytując ten post
janki33 Offline
User
**

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Post: #6
RE: podkrecanie pentiuma III 700mhz
Barthezz napisał(a):Jaki sygnał z karty graficznej? xD Kto ci naopowiadał głupot że ten pisk przy włączeniu karta graficzna wydaje xD Tak naprawde to ten pisk wydaje malutki głośniczek ( speaker ) podłączony do płyty głównej. A co do podkręcania Pentiuma III to nie sądzisz że jak ci komp nie odpala to masz za słaby zasilacz? Pozdrawiam
sygnał nie oznaczał pisku lub dzwięku tylko impuls połączenie z monitorem w dalej obraz czyli odpalenie monitora
05-07-2008, 11:08
Odpowiedz cytując ten post
michal_880308 Offline
User
**

Liczba postów: 27
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Podkrecanie pentiuma III 700mhz
nie lepiej sobie kupic procesor np 900mhz na allegro?Smile mocniej tego swojego 700mhz nie podkrecisz, a procesory kosztuja grosze (ok 10-15zl) Smile powodzenia
29-12-2008, 11:42
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: