• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 02-05-2024, 11:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
premass
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gtx 460 i wynik testu w occt, czy można uznać za wiarygodne?
Autor Wiadomość
premass Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Gtx 460 i wynik testu w occt, czy można uznać za wiarygodne?
Witam.

Chciałbym się was zapytać czy program Occt i jego wyniki pod katem testowania karty graficznej można uznać za wiarygodne?, pytam ponieważ ostatnio zacząłem bawić sie z moja kartą graficzną w oc i wyniki testów w owym programie są strasznie kiepskie po podkreceniu karty do poziomu 860 mhz na rdzeniu (standard 780) i 1840 na pamieciach (standard 1800) program ten podczas 20 minutowego testu wykazał okolo 850 błedow po czym na około minute, poltorej przed zakonczeniem testu ekran zgasł( komp i program dalej chodził) po czym właczył sie w momencie zapisu wyników do plików, temperatura podczas testu według occt 75 st. W tescie FurMarkiem 20 minut , Video card stability 20 minut, Atitool 20 minut, 3DMarku 11, i Najnowszym Hitmanie 30 minut grania z ustawionym wszystko na ultra w rozdzielczosci 1920x1080 ani jednej zwiechy, przekłamania czy jakiegoś niepokojącego objawu, temperatury wydaje mi sie ze tez w normie, W Furmarku pod max obciazeniem 81 st przy woltarzu grafy 1.075v(standard 1.037v)-Najwyższe ze wszystkich odnotowanych temperatur) w pozostałych programach jak i w grze hitman temparatury wachały sie od 53 st i dochodziły max według gpuz do 64 st. Chciałbym ta grafike kręcić dalej ale nie wiem czy jest sens bo jesli Occt ma racje to troche się to mija z celem.
Dziekuje z gory za pomoc

Dodam Ze Occt ktorym testowałem to 3.1.0 RC1


Moj sprzet to
Gtx 460 hawk
amd phenom 955 be - nie krecony, Jeszcze :]
Zasilacz ocz 600W
4gb Ramu Kingston
10-12-2012, 20:01
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: