• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 25-04-2024, 21:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
slim_f
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa karta zewnętrzna na Płycie z kartą zintegrowaną
Autor Wiadomość
slim_f Offline
Newbie
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Post: #1
Nie działa karta zewnętrzna na Płycie z kartą zintegrowaną
Witam mam problem Posiadam na stanie stacjonarkę i płytą główną AMD Athlon™ X2 Dual-Core 4000+ jest tam zintegrowana karta graficzna. Chciałem podłączyć do niego kartę zewnętrzną Ge-Force 6600. Podłączam ją i normalnie komputer z niej startuje widać bios ekran początkowy windows. Jednak od razu po wyświetleniu ekranu logowania ekran się wyłącza i nie ma już sygnału do monitora ani z jednej ani z drugiej karty. Kombinowałem co nieco w biosie ale nic to nie daje ciągle ta sama sytuacja. Podłaczyłem nawet kumpla dysk z systemem i na nim tez ekran się wyłacza. Jest jedna rzecz która jednak mnie utrzymuje przy dobrej nadziei otóż po włączeniu komputera w trybie awaryjnym karta działa poprawnie i prawidłowo. Wie może ktoś co może być przyczyną takiego stanu ? Proszę o wszelkie porady.
Dodam że chytając się wszystkich możliwości nawet zaktualizowałem Biosa. Tutaj fotki z opcji jakie w w nim są.

http://img820.imageshack.us/gal.php?g=70308492.jpg
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2010, 20:29 przez slim_f.)
13-07-2010, 18:28
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: