• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 28-03-2024, 9:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dysk twardy do laptopa Dell Inspiron 1000
Autor Wiadomość
qtm82 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Dysk twardy do laptopa Dell Inspiron 1000
Witam.
Mam problem, jakiś czas temu zatrząsłem swoim laptopem i po tym wstrząsie nie mogłem nic już zrobić, gdyż kursor ciągle mi pokazywał klepsydrę ,,czekać'', kompa zresetowałem i już windows xp w trakcie odpalania zawieszał się i nie chciał do końca się odpalić, próbowałem formatować dysk, ale w trakcie instalacji także komp mi się zawieszał. Kolega powiedział mi, że przez wstrząs uszkodziłem dysk twardy. Parametry mojego dysku to:
MK3021GAS
HDD2181
DC+5V 0,7 A
8455MB
30,00 GB
Na allegro kupiłem używany dysk, ale jak sprzedawca zapewniał w 100% sprawny o parametrach:
MK8026GAX
HDD2191
DC+5V 1,0A
8455MB
80,00GB
Z początku było wszystko ok sformatowałem go zainstalowałem windowsa , jednak z godziny na godzinę laptop chodził mi woniej, nie wiedziałem co się dzieje, wiec formatowałem ponownie i ciągle się to samo powtarzało, jednak za jakimś czwartym formacie wyskakiwał mi komunikat, że nie można sformatować dysku gdyż są jakieś problemy z dyskiem (nie pamiętam dokładnej treści tego komunikatu). Sprzedawca zapewnia mnie, że dysk wysłał sprawny a wina może leżeć w tym że ten dysk potrzebuje 1 ampera, a mój laptop nie dostarcza mu tyle energii. Proszę wiec o pomoc jakim mam dysk kupić, i czy może być prawdą to co pisał mi sprzedawca dysku, czy też po prostu kupiłem dysk uszkodzony???? Dodam jeszcze to, że w tym moim jak i kupionym dysku słychać jak coś w środku grucha, nie wiem czy to tak ma być czy to jest jakieś uszkodzenie. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
Pozdrawiam,
01-02-2009, 11:36
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: