• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 05-05-2024, 19:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
kasia1884
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoże ktoś...?
Autor Wiadomość
kasia1884 Offline
Girl
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Pomoże ktoś...?
Witam!
Bardzo proszę o pomoc.Muszę w najbliższym czasie kupić sobie laptopa i jestem strasznie zdezorientowana patrząc na mnogość ofert dosłownie wszędzie... a jako że na komputerach znam się słabo, żeby nie powiedzieć w ogóle Grin to mam spory problem
Już tłumaczę o co chodzi. Otóż zdecydowałam się już że chce HP tylko jakiego? Chciałbym żeby miał trochę większy ekran niż standardowy, bo chce na nim oglądać filmy, oprócz tego normalne używanie biurowe,korzystanie z internetu...itp. nie planuję grać, ale chciałabym żeby mieściło mi się w nim dużo rzeczy Smile no i oczywiście żeby sprawnie i szybko działał Smile
Przedział cenowy w zasadzie jet otwarty ale oczywiste żę nie musze wydawać jakiś wielkich sum jeśli na moje potrzeby nie jest to konieczne..
BArdzo prosze o wskazanie mi jakichś konkretnych modeli HP bo jestem zielona w tym temacie
Z góry dzięki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2008, 21:30 przez Vinci.)
20-03-2008, 9:51
Odpowiedz cytując ten post
fanatic Offline
Znawca
***

Liczba postów: 54
Reputacja: 0
Post: #2
RE: pomoże ktoś...?
Polecam ten model
Kod:
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho/WF06a/1090723-4517487-4517489-4517489-4517489-81140646.html
20-03-2008, 21:15
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: