• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-04-2024, 13:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
r2d2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z liveboxem
Autor Wiadomość
r2d2 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z liveboxem
Witam!! Jestem użytkownikiem neostrady i liveboxa. Mój problem jest dość dziwny <_< Kiedy posiadam zainstalowane sterowniki do karty graficznej (posiadam GF 8600 GTS) i zainstaluje do tego sterowniki do livebox'a, komputer wariuje. Dokładnie mówiąc podczas chodzenia po internecie lub po dysku systemowym komputer sie zawiesza wydając przy tym ciagły dzwięk z głośnika systemowego. Jeżeli odinstaluje sterowniki do grafiki,a do livebox'a pozostawię na komputerze można pracować normalnie (oczywiście bez sterowników do grafiki jego możliwości są ograniczone). Jeżeli znowu odinstaluje sterowniki do livebox'a, a do grafiki pozostawię komputer również nie wykazuje żadnych problemów (za tym idzie niestety to, że nie posiadam wtedy internetu) :sciana: . Wygląda to tak, jakby sterowniki do grafiki "gryzły" się z tymi od livebox'a. Niestety użycie innych sterowników do karty graficznej nie pomaga. Zatem moje pytania wyglądają następująco: czy istnieją może inne sterowniki do livebox'a oprócz tych, które daje TP? Czy można w jakiś sposób uruchomić livebox'a bez uzycia sterowników? Za każdą próbę pomocy będę niezmiernie wdzięczny. Jestem już mocno zrozpaczony tym problemem więc każda porada będzie dla mnie dobra. Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2008, 21:41 przez Vinci.)
24-01-2008, 18:30
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: