• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 18-04-2024, 11:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
k2m.projekt
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję dobrego webdevelopera - partnera do przemyślanego startupu
Autor Wiadomość
k2m.projekt Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Poszukuję dobrego webdevelopera - partnera do przemyślanego startupu
Poszukuję zdolnego webdevelopera - partnera do głęboko przemyślanego i opracowanego projektu: serwisu internetowego poświęconego kojarzeniu inwestorów oraz poszukujących dofinansowania. Jeżeli potrafisz tworzyć zaawansowane strony internetowe według specyfikacji, a następnie je rozwijać, testować, poprawiać i ogólnie pracować nad nimi, jeśli potrafisz wybierać optymalne rozwiązania programistyczne, jeśli jesteś dobrze zmotywowany, pracowity i sumienny, to ogłoszenie kieruję właśnie do Ciebie.

Kilka słów o mnie. Posiadam konkretne doświadczenie biznesowe i menedżerskie (pracuję na stanowisku kierowniczym od 3 lat) oraz marketingowe (udział w wieku przedsięwzięciach). Potrafię także prowadzić kompleksowe projekty, miałem okazję pracować przy tworzeniu i redagowaniu 2 dużych serwisów internetowych (polskojęzycznego i anglojęzycznego) jako ich dyrektor. Jestem bardzo konkretny.

Na siebie biorę całkowicie promocję projektu (także od strony finansowej) oraz sprawy handlowe (w tym pozyskiwanie klientów) organizacyjne, formalne, prawne itp. Od Ciebie oczekuję "jedynie" pełnego zaangażowania od strony technicznej i oczywiście odpowiednich umiejętności.

Stawiam sprawę uczciwie: serwis prawdopodobnie zacznie zarabiać na siebie po około roku od momentu startu, a do tej pory trzeba będzie poświęcić swój czas i energię na jego rozwijanie bez żadnego zysku.

Oferuję 40% udziałów.

Nie interesuje mnie ile masz lat, jakie wykształcenie, jakie certyfikaty, gdzie pracowałeś itp. Liczy się to, co konkretnie umiesz... Potencjalnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu. W odpowiedzi proszę napisać kilka słów o sobie, tzn. o swoich umiejętnościach i możliwościach.

Mieszkam na stałe w Warszawie.
01-09-2015, 17:24
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: