• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 20-04-2024, 13:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
alerion
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gta_sa.exe przestał działać
Autor Wiadomość
alerion Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
gta_sa.exe przestał działać
Błagam o pomoc bo już nie mam sił. Zacznę od początku. Zawsze isntalowałam tą gre z tej samej płyty i zawsze działała, do niedawna. W momencie gdy odpalam grę i ma uruchomić się menu główne wyrzuca mnie na pulpit z informacją "gta_sa.exe przestał działać". Bawiłam się crackiem, zgodnością i odpalałam jako administrator - nic. Reinstalka nie pomogła bo robiłam już milion razy. Laptop spełnia wymagania gry, ma dwa lata, posiada windows 7 64bit. Patch również nie działa bo nie może odnaleźć "starego" pliku. Aktualizowałam karte graficzną i też na nic. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi, wcześniej gra działała bez problemów, potem wyrzuciłam ją z kompa bo nie była mi potrzebna. Wyczyściłam wszystkie pozostałości po niej. Z gta vice city dzieje się to samo.

Windows 7 Home Premium 64bit
Intel© Pentium CPU P6100 2GHz
Intel© HD Graphics
3GB RAM
05-01-2015, 20:52
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: