• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 13-05-2024, 23:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Cindy
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia komputera lub propozycja innego
Autor Wiadomość
Cindy Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Opinia komputera lub propozycja innego
Heejka,
mam zamiar kupić komputer, który będzie służył do internetu ale również do grania. Nie jestem zapalonym graczem, który siedzi dużo i gra. Po prostu lubię sobie czasem przysiąść i w coś pograć w takiego typu gry jak: cs, minecraft, lol, fifa itp. Chciałabym kupić komputer, który naprawde będzie płynnie działał i nie bede musiala sie denerowowac, ze co chwile sie cos zacina że nie moge miec jednoczesnie odpalonego, np. skype + jakiejkolwiek gry. Aktualnie posiadam BARDZO stary komputer, ma on juz praktycznie 10 lat i nawet filmiki na youtubie na słabej rozdzielczosci się zaciną, o grach nie wspomnę.
Podrzucam link do komputerów, które jestem skłonna kupić ale najpierw chcialabym uslyszec Waszą opinie Smile
Mój budzet na komputer wynosi 2500 zł, jesli macie jakies lepsze propozycje to proszę o linki. Proszę zwroćcie uwage na kartę graficzną, która mnie ciągle zastanawia w DELLU + może ktoś akurat uzywa tej karty (NVIDIA GeForce GT 705) i wypowie się jak działa. Bardzo proszę, o pomoc i jestem otwarta na Wasze propozycję w sprawie komputerów.

Propozycja 1: http://allegro.pl/komputer-dell-inspiron...75234.html
Propozycja 2: http://allegro.pl/gracz-i7-2600k-gtx570-...29337.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014, 17:57 przez Cindy.)
11-12-2014, 16:07
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: