• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 19-04-2024, 4:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
madmiked
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z internetem
Autor Wiadomość
madmiked Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
problem z internetem
Witam!

Otóż mam problem z internetem. Podczas grania w gry mmorpg/fps czesto mam skoki pingu albo po prostu dostaje DC. Podejrzewam ze jest to problem z jakoscia syganlu a nie predkoscia, dodam ze mam internet bezprzewodowy i przez najblizszy czas nie ma szans na inny. Router jest na strychu/poddaszu, problem moze lezec po jego stronie, gdyz nie jest to jakis model nowej generacji, jest dosyc stary. Dodatkowo denerwujaca rzecza jest moment kiedy inny uzytkownik internetu,np. oglada jakis filmik na youtube, konczy sie to skokiem pingu badz disconnectem co w graniu est bardzo uciazliwe. Czy inwestycja w dobry router zalatwi sprawe? Przeczytalem tez o transmiterach sieciowych ale za duzo o nich nie wiem. Chcialbym zeby ktos powiedzial mi jak moge usprawinic te moje łącze. Z góry dziekuje za pomoc.
01-09-2014, 18:23
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: