• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 19-04-2024, 4:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
asia12337
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluetooth i kamerka internetowa
Autor Wiadomość
asia12337 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #1
Bluetooth i kamerka internetowa
Mam trochę pytań dotyczących windowsa 7 więc będę wdzięczna za odpowiedzi Smile
Pierwszy raz korzystam z tego systemu operacyjnego.

Sprawa 1. Bluetooth
Posiadam laptop hp 2000- ma on wbudowaną funkcję bluetooth jednak ani mój telefon (Sony xperia E) nie wyszukuje komputera, ani komputer telefonu. Cały czas mam puste pole w funkcji szukania nowych urządzeń. Oczywiście telefon znajduje się w odpowiedniej odległości oraz jest włączona widoczność dla wszystkich urządzeń w pobliżu.

Sprawa 2. Kamerka internetowa
Odnosi się do tego samego laptopa (hp 2000). Gdzie mogę włączyć kamerkę internetową? Chociażby żeby zrobić zdjęcia? Przeszukałam cały komputer i nie mam żadnego programu który uruchamiałby kamerkę. Oczywiście działa ona przy rozmowie przez skype jednak chciałabym wiedzieć jak uruchamiać ją tak niezależnie.

Z góry dziękuję za podpowiedzi i dokładne opisywanie spraw ponieważ nie jestem za dobra w sprawach komputerowych Smile
Pozdrawiam
12-02-2014, 11:22
Odpowiedz cytując ten post
Vinci Offline
Administrator Techniczny
*******

Liczba postów: 771
Reputacja: 32
Post: #2
RE: Bluetooth i kamerka internetowa
1. Spróbuj przeinstalować sterowniki do Bluetooth.

2. Do kamerki musisz posiadać jakieś oprogramowanie. Powinno być załączone na płycie dostarczonej przez producenta lub do pobrania z jego strony.
Ewentualnie spróbuj czy po wejściu w "Komputer" (tam gdzie wszystkie dyski) nie posiadasz czegoś w rodzaju ikony "Urządzenia video USB" -> po kliknięciu powinno wyświetlać obraz z kamerki (jeśli są zainstalowane sterowniki)

Pozdrawiam
15-02-2014, 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: