• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 25-04-2024, 19:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
cccmietek
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stworzenie portalu internetowego
Autor Wiadomość
cccmietek Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Stworzenie portalu internetowego
Witajcie!
W ostatnim czasie wpadłem na ciekawy pomysł, by stworzyć serwis/kilka serwisów www.
Internet cały czas się rozwija, co daje nam - osobom młodym duże pole do manewru.
Możemy stworzyć coś, co będzie dla nas źródłem rozrywki, pasji, zabawy, możliwością
poszerzenia swoich umiejętności i poznania wielu ciekawych ludzi, i tutaj pojawia się
mój pomysł. Chcę stworzyć grupę ludzi, która w miłej atmosferze będzie pracować nad
wspólnymi projektami, które z czasem mogą przynieść nam zysk. Nie jest to jednak jest
tak łatwe - wszędzie pełno "spinaczy", "hejtów" i tego typu internetowej masy. Zwracam
się więc do Was z pytaniem - kto chciałby w coś takiego wejść? Jedynym warunkiem
jest jak najbardziej pozytywne nastawienie, a wszelkie umiejętności - C++, PHP,
Asembler, SQL, grafika - są super atutem, lecz nie obowiązkiem.
Ktoś chętny?
Kontakt i pytania tutaj lub lepiej i szybciej GG: 49027304.
Pozdrawiam!
30-10-2013, 21:37
Odpowiedz cytując ten post
Vinci Offline
Administrator Techniczny
*******

Liczba postów: 771
Reputacja: 32
Post: #2
RE: Stworzenie portalu internetowego
Witaj!
Chętnie możemy poprowadzić taki projekt pod szyldem WebElite.pl, tworząc społeczność zorientowaną właśnie na takie rozwiązania. Miejsce do realizacji pasji mamy, potrzebne są tylko chęci Smile
Pozdrawiam
30-10-2013, 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reciful Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Stworzenie portalu internetowego
Ale to ma być forum? Portal? Na czym ma się skupiać, czym się będzie różnić od setek innych portali? Smile
27-11-2013, 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: