• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 01-05-2024, 8:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
danello
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapek do biura
Autor Wiadomość
danello Offline
Znawca
***

Liczba postów: 124
Reputacja: 0
Post: #1
Lapek do biura
Niby laptop głównie służył będzie do prac biurowych, nie za ciężkich, ale żeby nie trafiały się zwiechy, chociaż to nie do końca zależy od sprzętu, ale co sądzicie o takim?

http://www.alsen.pl/notebooki,k19/laptop...69885.html
18-07-2012, 10:12
Odpowiedz cytując ten post
Nowetonery Offline
User
**

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Lapek do biura
Czemu akurat Hp? Bo ja z doświadczenia mogę polecić modele Della,wiem ze do prac biurowych są niezastąpione,a przy tym bardzo solidne i mało awaryjne. Jaki budżet posiadasz na ten cel?
16-01-2013, 13:57
Odpowiedz cytując ten post
kutzzz Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Lapek do biura
W moim biurze przez pewien czas używaliśmy laptopów ze stacją dokującą i sprawdzały się dość dobrze. Chodzi o to, żeby można było szybko wpiąć lub wypiąć laptopa z dodatkowych funkcjonalności, np. drukarki, rzutnika. Moi pracownicy są dość mobilni, więc to im ułatwiało pracę w rytmie biuro-wyjazd w teren.
11-06-2013, 10:19
Odpowiedz cytując ten post
karakas Offline
Znawca
***

Liczba postów: 50
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Lapek do biura
MI to się zawsze wydawało, że do biura musi być sprzęt stabilny i wydajny coś w stylu Asusa K95VJ. Moim zdaniem jest to rozwiązanie optymalne.
09-07-2013, 22:05
Odpowiedz cytując ten post
querty Offline
User
**

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Lapek do biura
Mówi się też, że do pracy biurowej dobre są też Sony Vaio. Są wydajne, wytrzymałe i bardzo dobrze wykonane, więc może dla kogoś akurat te spełnią wymagania.
14-07-2013, 11:03
Odpowiedz cytując ten post
karakas Offline
Znawca
***

Liczba postów: 50
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Lapek do biura
Za dobre pieniażki można dostać już Lenovo G70-70. A jak do pracy to wydaje mi się że 17 cali to minium.
19-11-2015, 21:09
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: