• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 18-04-2024, 19:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Lampard
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawy komputerowe propozycja
Autor Wiadomość
Lampard Offline
Znawca
***

Liczba postów: 80
Reputacja: 6
Post: #1
Zestawy komputerowe propozycja
Jestem za usunięciem działu Zestawy komputerowe. Całość tego działu można zamknąć w tych dwóch tematach co stworzyłem - tzn. WebElite.pl - Zestawy komputerowe i WebElite.pl - Zestawy komputerowe - Dyskusja. Tematy można by przenieść do działu Sprzęt, podkleić i... proszę bardzo - porządek na forum jak się patrzy.

Od razu mówię - dwa tematy nt zestawów komputerowych to dla kogoś mało? Ja osobiście tak nie uważam. Gotowe zestawy są, a gdyby ktoś potrzebował konkretnego sprzętu do konkretnego celu - przychodzi do tematu dyskusja i pomagamy ;]

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2009, 16:34 przez Lampard.)
20-06-2009, 16:33
Odpowiedz cytując ten post
Vinci Offline
Administrator Techniczny
*******

Liczba postów: 771
Reputacja: 32
Post: #2
RE: Zestawy komputerowe propozycja
Moim zdaniem takie rozwiązanie nie do końca się sprawdzi. Przykładowo jeżeli w danym czasie znajdzie się więcej osób, które będą chciały otrzymać pomoc w ocenie czy doborze zestawu to pojawi się problem. Jeżeli każdy napisze coś swojego to zrobi się bałagan. Dziwne też zeby ktoś czekał na swoją kolej.
Chciałeś dobrze ale raczej to nie wyjdzie.

Temat WebElite.pl - Zestawy komputerowe - Dyskusja jak również WebElite.pl - Gotowe Zestawy komputerowe zostały podklejone w dziale Zestawy Komputerowe. Taki układ jak jest teraz powinnien się sprawdzić Smile

Pzdr!
22-06-2009, 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: