• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 6:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję sterowników
Autor Wiadomość
kamek25 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #1
Poszukuję sterowników
Witam mam nadzieję że Mi pomożecie ale do rzeczy . . . Poszukuję sterownikó do karty graficznej oraz dzwiękowej .
Kod:
Komputer:
      Typ komputera                                     Komputer z procesorem x86 obsługujący interfejs ACPI
      System operacyjny                                 Microsoft Windows 7 Professional
      Dodatek service pack systemu operacyjnego         [ TRIAL VERSION ]
      Internet Explorer                                 8.0.7600.16385
      DirectX                                           DirectX 11.0
      Nazwa komputera                                   Kamil-Komputer
      Nazwa użytkownika                                 Kamil
      Domena logowania                                  [ TRIAL VERSION ]
      Data / Czas                                       2011-01-21 / 02:34

    Płyta główna:
      Typ procesora                                     Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)
      Nazwa płyty głównej                               MSI MS-7012 (Medion OEM)  (3 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, Audio, LAN)
      Mikroukład płyty głównej                          Intel Springdale i865PE
Ekran:
      Karta wideo                                       Standardowa karta graficzna VGA  (16 MB)
      Akcelerator 3D                                    ATI Radeon HD 3450 AGP (RV620)
      Monitor                                           Samtron 76DF/77DF  [17" CRT]  (HSAX238822)

Multimedia:
      Karta dźwiękowa                                   ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 - High Definition Audio Controller
      Karta dźwiękowa                                   C-Media CMI9761 @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]
      Karta dźwiękowa                                   Creative SB Live! 5.1 Sound Card
Wersja systemu 32 bit

Proszę was o pomoc gdyż nie znam się na tym , jeszcze raz mam nadzieję że Mi pomożecie. Pozdrawiam kamek25 : )



Pobrałem sterowniki do karty graficznej ze strony http://support.amd.c...ages/index.aspx

, zainstalowałem a ponieważ komputer nie chciał się zresetować tzn instalacja tego nie wymusiła to zrobiłem to za niego. Po ponownym uruchomieniu w menadzeże urządzeń wyświetla się że nadal są tylko standardowe steroniki VGA . Co mam robić ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2012, 13:00 {2} przez kamek25.)
20-01-2012, 2:43
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: Poszukuję sterowników
proponuję ogarnąc to programem driver pack solution Wink
20-01-2012, 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: