• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 7:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP - prośba o ocenę
Autor Wiadomość
madonn Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #1
HP - prośba o ocenę
witam

chce dokonac zakupu pierwszego własnego laptopa. Troche "pozwiedzalem" internet i zastanwiam sie nad jakims Asusem, Sony Vaio bądź HP Pavilion. hmm do czego ma slużyć? Względnie do normalnej pracy, bez zadnych programów graficznych itd. Kasa jaka moge przeznaczyc to do 3000zł. Zastanawia mnie zwłaszcza ten HP. Ładnie wygląda i sprzętowo (na ile sie znam) nie jest najgorszy, mozecie mi go ocenić jeszcze wy fachowo? i co mozecie polecic z Asusa lub Sony? z góry dziekuje za pomoc.
28-10-2011, 18:27
Odpowiedz cytując ten post
franek88 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #2
RE: HP - prośba o ocenę
Ogólnie odradzałbym Ci zakup laptopów marki HP. Z doświadczenia wiem , że będziesz miał z nim więcej problemów niż zadowolenia z zakupów Wink. Na Twoim miejscu zastanowił bym się bardziej właśnie nad np jakimś Asusem. Ostatnio ta firma się trochę poprawiła jeśli o produkcję laptopów chodzi. Znalazłem coś ciekawego co mieści się w podanej cenie i może przykuć Twoją uwagę: http://latwekupowanie.pl/p/30/3709139/as...booki.html .
30-10-2011, 11:36
Odpowiedz cytując ten post
madonn Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #3
RE: HP - prośba o ocenę
hm nie wiem właśnie, korci mnie bardziej od Asusa już Sony Vaio, tylko ze mam problem z odpowiednim doborem. Bo jest ich kilka różnych i co gorsze w różnych progach cenowycch. Bawiłem sie ostatnio tym modele VAIO.

Natomiast co do Asusuów to przyznam sie szczerze ze nie wiem... co jeszcze możesz mi podrzucic poza tym jednym? zrobie sobie burze mózgów i zobaczymy co z tego wjdzieSmile
30-10-2011, 12:57
Odpowiedz cytując ten post
virtuoz Offline
User
**

Liczba postów: 26
Reputacja: 2
Post: #4
RE: HP - prośba o ocenę
Ja w sumie mogę być nieobiektywny, bo bardzo lubię na asusach działać (póki co mnie nie zawodzą), dlatego brałbym raczej notebooka tej firmy
04-11-2011, 14:22
Odpowiedz cytując ten post
madonn Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #5
RE: HP - prośba o ocenę
wszystko sie u mnie zmieniło, a głównie priorytety z zakupem laptopaSmile. Doszłam do wniosku, ze do moich potrzeb tak drogie laptopy jak ten HP czy Vaio są niepotrzebne tak naprawde;/. U mnie w rodzinie to tak średnio sie znają na tych cudach komputerowych. Na całe szczęście w Komputroniku był Pan Marcin który potrafił mi pokazać do czego te drogie laptopy są i co będzie odpowiednie dla mnieSmile. Skończyło sie na Samsungu RV511, a że teraz mają promocję na ten model to i załapałam sie w cenie na drukarkeSmile))))). Nieminej dzięki wam za pomocSmile
23-11-2011, 22:19
Odpowiedz cytując ten post
Ramis Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #6
RE: HP - prośba o ocenę
kolego, daj znać za jakiś czas Ci się sprawuje ten sprzęt bo mój kumpel mi dzisiaj właśnie pokazywał dokładnie na tej samej promocji w komputroniku i pytał jakby się to to sprawowało, więc jak możesz to zapodaj jak parę dni popracujesz jak ten samsung funkcjonuje bo w sumie jak za tą cenę to do prac biurowych byłby extra. Do grania nie pociągnie bo karta integra ale do biura powinien śmigać.
25-11-2011, 17:18
Odpowiedz cytując ten post
madonn Offline
Newbie
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Post: #7
RE: HP - prośba o ocenę
Ramis ten Samsung śmiga że hoho, a drukareczka tak samoSmile. bateryjka 1,5 spokojnie przy normalnej pracy (word i internet),hmm co jeszcze..nie grzeje sie tak ze trzeba straż wołaćGrin. Wiec jak cos to mozesz kupowac ale sie kurna spiesz, widzialam juz nowa gazetke komputronika wiec moze sa jakies zmianyGrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2011, 22:50 {2} przez madonn.)
10-12-2011, 22:49
Odpowiedz cytując ten post
danello Offline
Znawca
***

Liczba postów: 124
Reputacja: 0
Post: #8
RE: HP - prośba o ocenę
12-12-2011, 17:37
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: