• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 01-05-2024, 23:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
JaJonasz
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z GT540M
Autor Wiadomość
JaJonasz Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z GT540M
Witam,
mam problem z grafiką. W Acerze 5750G mam intela i nvidie. Intel śmiga bez problemów, nawet gry nieźle ogarnia. Natomiast problem pojawia się przy załączaniu nvidii..
W momencie włączenia karty (wymuszenia pracy np. przez panel sterowania nvidii) ukazuje się bluescreen :/
Zastanawia mnie ta sprawa, wcześniej (przez serwisem - padł dysk) karta chodziła choć czasem też wywaliła blue. Instalowałem już chyba 10 wersji sterowników od tych z płytki acerowskiej do starszych/nowszych/najnowszych ze strony acera/nvidii. Żadnego rezultatu.
Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc..

Pamiętam że przy instalowaniu, pod koniec kiedy wszystko było zrobione wywalił bluescreena (przez grafikę) i okazało się w menedżerze sprzętu że coś nie ma sterownika. Dałem szukaj na płytce acera i znalazł, zainstalował i ok. Problem w tym że nie wiem co to było i nie wiem które sterowniki jeszcze mógłbym zaktualizować. Stąd moje pytanie: co jest pomiędzy kartą graficzną a systemem co może wymagać osobno instalowanych sterowników? (może dziwne pytanie dla niektórych ale ewidentnie to coś powoduje wysyp za każdą próbą uruchomienia karty) Nie wiem co to może być bo nie bardzo się na tym znam, jakiś układ płyty głównej? szyna, kość czy cokolwiek?
Edit: zapomniałem dodać, bluescreen twierdzi że to wina nvlddmkm.sys
Raport:
nie mogę załączyć bo albo za duży albo rara nie przyjmuje :/ pliku dmp też nie :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2011, 23:30 przez JaJonasz.)
21-07-2011, 22:48
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: