• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 30-04-2024, 7:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
przemekbigon
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwieramy.pl - nowa Jakość w polskim Internecie
Autor Wiadomość
przemekbigon Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Otwieramy.pl - nowa Jakość w polskim Internecie
Witaj,
Jest mi niezmiernie miło, że mogę zachęcić Cię do otwarcia drzwi do naszego projektu.

Możliwe, że już aktywnie działasz w e-biznesie i chcesz po prostu rozszerzyć swoją działalność. Dowiedzieć się,
jakie możliwości może dać Ci ten nowy projekt. Możliwe, że jeszcze nie wiesz, jaki potencjał daje Internet i dopiero zaczynasz
odkrywać jego możliwości.

Niezależnie od sytuacji - zaufaj mi - jesteś w odpowiednim miejscu.
Szansa naprawdę jest niepowtarzalna, a czym szybciej zaczniesz działać, tym więcej możesz zyskać.

Podejrzewam, że chcesz od razu dowiedzieć się, czego dotyczy projekt i w jaki sposób możesz na tym zarobić?

Na chwilę obecną mogę zdradzić, że wprowadzamy zupełnie nową jakość dystrybucji legalnych treści w Internecie,
a Ty będziesz mieć możliwość wzięcia w tym czynnego udziału.

Wyobraź sobie miejsce, w którym będzie można kupić w formie cyfrowej niezliczoną ilość książek, czasopism, książek audio...
na razie mogę zdradzić tylko, że wspierani przez strategicznego inwestora tworzymy unikatowy model w internetowym biznesie,
to bardzo duży projekt, w którego realizację zostało zainwestowane ponad 1 mln zł. Ponad MILION...

Nawet jeśli nie masz absolutnie pojęcia o biznesie w Internecie, możesz zacząć zarabiać dzięki naszej platformie.
Jeśli jednak masz pojęcie, to pewnie już się domyślasz, że to będzie duża okazja dla Ciebie.

Przełamujemy dotychczas funkcjonujące bariery i do
udziału zapraszamy również Ciebie. Niektórzy nazwaliby
to CYFROWĄ REWOLUCJĄ... czy tak będzie? To w dużej
mierze zależy także od Ciebie.

Już dzisiaj możesz zarejestrować sie na i zostać naszym Partnerem.

Serdecznie zapraszam!
Przemysław Bigoń
01-11-2007, 12:59


Skocz do: