• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 6:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje bieżące dokumenty
Autor Wiadomość
karo_lina Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Moje bieżące dokumenty
Witam

Chciałabym uzyskać mądrą odpowiedź. Jeśli ktoś będzie w stanie będę dozgonnie wdzięczna.

Przeglądałam folder moje bieżące dokumenty (XP).
Przeglądałam jego zawartość.
Pliki były poukładane jeden obok drugiego a w jednym miejscu było puste miejsce. Tak jakby ktoś coś usunął i zostało puste miejsce bo nie było włączonej opcji autorozmieszczanie.

Nikt nic nie usuwał. Folder został otworzony pierwszy raz od chyba roku. Czy ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć.

Wyglądało to jak na tym sceenie.

HELP


Załączone pliki Miniatury
   
16-10-2010, 20:10
Odpowiedz cytując ten post
m1esh Offline
User
**

Liczba postów: 31
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Moje bieżące dokumenty
witaj, no nie widzialem takiego przypadku wczesniej, ale zobacz czy poskutkuje PPM->rozmiesc wg -> nazwa Wink
24-10-2010, 7:04
Odpowiedz cytując ten post
Franco Offline
Znawca
***

Liczba postów: 92
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Moje bieżące dokumenty
Witam. Być może podczas oczyszczania systemu jakimś programem pliki te zostały uznane za śmieci i usunięte,- nie wiem jakie to były pliki, ale jest to jedna z możliwych wersji, tym bardziej że folder ten nie był otwierany od dawna - jak twierdzisz.......pozdrawiam :-)
25-01-2011, 19:10
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: