• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 05-05-2024, 14:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
kornchild1
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop - drgający, rozmazany obraz
Autor Wiadomość
kornchild1 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #1
Laptop - drgający, rozmazany obraz
Witam wszystkich forumowiczówSmile
Mój problem związany z laptopem jest następujący:
Otóż zabrałem laptopa HP Pavillion na wyjazd za granicę. Podczas podróży nigdzie nim nie uderzyłem ani się nie nagrzał na słońcu bo był w torbie. Zaraz po przybyciu włączyłem go, podłączyłem do sieci. Po ok 30 minutach obraz zaczął drgać i się rozmazywać. Nie pomógł restart i zmiana rozdzielczości czy odświeżania. Do tej pory tak jest, nawet pisząc ten tekst niewiele widzę, dlatego sorry za literówki. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, bo bez komputera będę miał spore problemy (praktycznie zero kontaktu ze światem), a obawiam się, że to coś z taśmą do matrycy albo płytą głównąSad Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, będę wdzięczny za każdą odpowiedźSmile

dzięki z góry i pozdrawiam
11-07-2010, 20:02
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: laptop - drgający, rozmazany obraz
Płytą główną raczej nie, prędzej grafiką albo właśnie tą taśmą. Proponował bym samemu nie rozkręcać laptopa, tylko udać się do jakiegoś serwisu. Problem software'owy to to raczej nie jest niestety.
12-07-2010, 7:26
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kornchild1 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #3
RE: laptop - drgający, rozmazany obraz
Też uważam, że to problem sprzętu, bo od razu po włączeniu laptopa obraz drga, a nie dopiero po zalogowaniu widnowsa. Pozostaje mi tylko chyba odwiedzić jakis serwis komputerowySad
12-07-2010, 18:12
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: