• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 05-05-2024, 14:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
misiekjoint
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Dzwiekiem . Laptop Toshiba
Autor Wiadomość
misiekjoint Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z Dzwiekiem . Laptop Toshiba
Witam ostatnio kupiłem laptopa toshibe A500D-10J .Mam ja jakies 3 miesiace , wsyztsko bylo okej , i pewnego czasu nie wiem nawet w ktorym momecie mikrofon wpudowany w laptopie szaleje tzn , gdy uruchamiam winampa sam sie wlacza i w glosnikach sa dziwne szmery . Oczywiscie w ustawieniach wszedzie mikrofony wyciszylem i wylaczylem . 2 sytuacja gdy podlacze laptopa pod wieze zeby sobie posluchac muzyki to mi sie dzwiek sprzeza bo oczywiscie mikrofon sam sie wlacza.w toshibe mam oprogramowanie do dzwieku Realtek high definition audio. Nie wiem co mam zrobic , nie moge sobie muzyki posluchac poniewaz jakiby nie byl program do dzwieku to mi w glosnikach piszczy.

Jezeli macie jakies propozycje co mam z tym zrobic bylbym wdzieczny . mozecie pisac na gg 8091488 z gory dziekuje. [/align]
27-12-2009, 9:29
Odpowiedz cytując ten post
Mr Doubtfire Offline
Znawca
***

Liczba postów: 74
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Problem z Dzwiekiem . Laptop Toshiba
spróbuj jeszcze raz zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej Smile
27-12-2009, 14:31
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: