• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 12:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z napędem w acerze
Autor Wiadomość
godziakoss Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z napędem w acerze
Witam!Słyszałem że to forum jest bardzo dobre wiec chciałbym przedstawic tu swoj problem. Laptop to acer TM2480 wxmi a problem wygląda tak. po włączeniu laptopa i naciśnieciu przycisku i wysunieciu sie szufladki naped zaczyna warjowac mianowicie zaczyna sie krecic choc nie ma płyty! nie pamietam juz dokładnie ale chyba nawet laser sie przesuwa ale pewny nie jestem bo dawno ten laptop mialem w rekach po wielkim trudzie załozenia płyty na naped bez wsuniecia szuflady pruboje krecic płyta:-/ a po wsunieciu jest zero reakcji tzn.nie widzi żadnej płyty ale ikona napedu jest widoczna w moj komp...czyli windows go widzi. dodam ze z laptopem tym były juz wczesniej problemy przeskakiwanie z dma na pio(problem rozwiazany)a naped(dvd rw) był wymienniany(podobno) gdyz pierwszy byl wadliwy.CZymoze to byc wina kontrolerow?(wiem ze ktos mial kiedys problem z szyna) no bo sterownikow raczej chyba nie?czy naped padł? p.s wiem ze z acerami sa takie problemy. Dodam ze laptop nie ma gearancji. Prosze o w miarę szybką odpowiedz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2009, 1:57 {2} przez godziakoss.)
15-11-2009, 1:56
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: