• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 01-05-2024, 20:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
kamil0706
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dźwiękiem
Autor Wiadomość
kamil0706 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z dźwiękiem
Sorki ale nie wiedziałem gdzie to wstawić, bo takiego działu nie znalazłemSad
Mam spory problem z dźwiękiem w kompie...
Podczas oglądania tv na kompie wszystko jest ok-dźwięk śmiga jak ta lala...
Podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, oglądania filmów na youtube, wrzucie itp dźwięku nie ma...
Dźwięki systemowe są...Natomiast jest coś dziwnego bo gdy wejdę do właściwości dźwięku to pojawia się taki cuś dziwnego:/

[Obrazek: 9ca6afe88e9d6a99.jpg]

W innych zakładkach też tak jest...Gdy klikam dwa razy na ikonkę dźwięku żeby wejść do miksera to pojawia się ostrzeżenie:

Nie ma dostępnych aktywnych
urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące przejdź do Panelu sterownia, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

Działanie tego programu zostanie teraz zakończone.

Gdy komputer zostanie zresetowany to dźwięk działa ale tylko przez pewien czas...Przeinstalowanie i naprawa sterowników nic nie daje...W menadżerze urządzeń wszystko jest tak jak powinno według mnie. Coś jest nie tak z mikserem ale nie mogę dojść do ładu o co chodzi...Spotkał się ktoś z Was z takim problemem?
Dodam jeszcze że usunąłem stare sterowniki, "wyczyściłem" rejestr driver cleanerem i zainstalowałem nowe sterowniki i to nie pomogłoSad
Z góry dzięki za pomoc...Pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2009, 22:21 przez Vinci.)
15-05-2009, 9:53
Odpowiedz cytując ten post
krzychu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Problem z dźwiękiem
Masz może sp3?
15-05-2009, 11:27
Odpowiedz cytując ten post
kamil0706 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Problem z dźwiękiem
Nie, mam SP2
15-05-2009, 12:21
Odpowiedz cytując ten post
Mick Offline
Support
*****

Liczba postów: 547
Reputacja: 36
Post: #4
RE: Problem z dźwiękiem
Z obrazka wynika, że masz system Windows Vista? Czy to tyle templatka? Jak templatka, to:

Wywal całkowicie sterowniki do karty dźwiękowej. Zainstaluj dodatek SP3 (Znajdują się z nim aktualizację, usuwające niektóre problemy z kartami dźwiękowymi). Pobież najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej ze strony producenta i je zainstaluj :-)
15-05-2009, 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: