• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 7:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie dobre słuchawki z czułym mikrofonem
Autor Wiadomość
dawid_c Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Jakie dobre słuchawki z czułym mikrofonem
Szukam dobrego zestawu słuchawek z czułym mikrofonem do komputera.
Przede wszystkim zależy mi na czułym mikrofonie - będę używał go do rozpoznawania mowy(no i do rozmów przez skype też czasem Wink ). Dobrze by było gdyby z odległości co najmniej 15 cm było wszystko głośno i wyraźnie słychać. Interesują mnie raczej zestawy ze zintegrowaną kartą, na USB (bo takie są lepsze niż na minijack, racja?) Smile
Mam do wydania 250-300zł, ale jeśli jest coś trochę droższego a też wartego uwagi to mogę trochę dołożyć.
Ew. jeśli będzie wiele lepsza jakość to może to być sam mikrofon, bo na jakości słuchawek mi aż tak bardzo nie zależy.
Na razie znalazłem:
SteelSeries Siberia, SteelSeries 4H i 5H v2 USB.
Polecono mi to na innych forach. Zastanawiam się czy będzie jakaś różnica w mikrofonie między SteelSeries 4H i 5H v2 USB bo to drugie jest na USB i może będzie lepsze?
Czy może za taką kasę znajdzie się coś jeszcze lepszego?
Z góry bardzo dziękuję.
22-01-2009, 13:39
Odpowiedz cytując ten post
dadaart Offline
Newbie
*

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Jakie dobre słuchawki z czułym mikrofonem
Zajrzyj tutaj:
http://www.neyoo.pl/glosniki-i-sluchawki...-Card.html
Sprzęt całkiem niczego sobie, mój znajomy używa i bardzo sobie chwalił, podobno się opłaca.
17-06-2009, 19:48
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: