• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 7:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam programów
Autor Wiadomość
slejvi Offline
User
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Post: #1
Szukam programów
Ponawiam zapytanie o to czy jest jakiś program dzięki któremu mógłbym w miarę szybko i bez limitu wielkości pliku wysyłac filmy muzykę i różne aplikacje bezpośrednio do konkretnej osoby ? Szukam też darmowego Konwertera plików flv na video.
06-10-2008, 18:22
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: Szukam programów
w miarę szybko, to znaczy z taką prędkością na jaką pozwala Twoje łącze, programy wymieniłem już w poprzednim poście - gg czy skype mają opcję wysyłania plików, a jeśli to Ci nie odpowiada to są programy typu p2p. Oczywiście mam nadzieje, że nie muszę wspominać o tym, że wysyłanie sobie plików, na które nie masz licencji (piratów) jest nielegalne. Na forum jest także opcja edytuj, której używamy po to, żeby coś zmienić lub dodać do naszego poprzedniego posta.
06-10-2008, 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
slejvi Offline
User
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Szukam programów
Ale z tego co mi się wydaje to przez GG czy Skype nie wyślę zbyt dużego pliku np.4 GB.A konwerter??? Miałem kiedyś jeden ale to był trial i nie działał zbyt dobrze.
06-10-2008, 19:22
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #4
RE: Szukam programów
4GB? brałeś pod uwage prędkość łącza i czas, przez który ten plik będzie się wysyłał?

Tutaj masz darmowy program do konwersji:

Kod:
http://www.ripzor.com/flvconverter.html
06-10-2008, 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: