• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-04-2024, 0:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Piotrek6312
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie widzi karty dźwiękowej mimo że jest zainstalowana
Autor Wiadomość
Piotrek6312 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Nie widzi karty dźwiękowej mimo że jest zainstalowana
Witam. Zrobiłem wczoraj formata i mam pewien problem z dźwiękiem. Zainstalowałem sterowniki do chipsetu i dźwięku (Relatek HD Audio Driver 2.30 R1.64), ale dźwięku nie ma :/ Gdy włączam Winampa albo WMP to wyskakuje mi takie coś:
[Obrazek: a0b6090583698db9.jpg]

Moja płyta główna to Abit AN-M2 KLIK

Screen z Menadżera urządzeń:
[Obrazek: bcda4340d9cf53da.jpg]

Karta jest włączona w BIOSie.

Ten sam problem wystąpił przy ostatnim i zarazem pierwszym wgrywaniem systemu, ale wtedy zaniosłem komputer do sklepu komputerowego, ponieważ był świeżo po zakupie. Tam jakąś rozwiązali ten problem. Powiedzieli mi, że wgrali Relatek HD Audio Driver 2.27 i wszystko było OK. Wrzucili mi ten sterownik na CD. Niestety i ten sterownik nie działa :/


PROSZĘ O POMOC.


Edit:
Jak bym kupił nową karte dźwiekową, to bedzie OK? Jeśli tak, to w cenie ok. 30 zł. w sklepie (nie z allegro) dostał bym jakąś nie gorszą od tej integry?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2008, 10:31 przez Vinci.)
17-07-2008, 8:04
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: