• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 28-04-2024, 20:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
EnteR
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze sterami
Autor Wiadomość
EnteR Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #1
Problem ze sterami
Witam, to mój pierwszy post. Otóż po zmianie sterów do karty graficznej (GeForce 9500GT 1024 mb) gry nie chodzą przy niektórych rozdzielczościach jak należy. Zwykle w CoD 5 grałem na rozdziałce 1280x960, ale na tej rozdziałce teraz gra chodzi w przyśpieszonym tempie, dopiero przy zmianie rozdziałki na 1024x786 wszystko działa jak nalezy :/ To samo CoD 4, tylko tu przy przekręcaniu postaci są zacinki, niewielkie, ale są i też na wyższej rozdziałce :/ Far Cry 2 i Cod 2 chodzą normalnie, a CoD 2 nawet na rozdziałce 1680x1050. Gry nie obsługują danego sterownika? Czy może sterownik tych rozdzielczości? Myślicie żeby powrócić do starych sterowników? A może ja coś sknociłem? Proszę o pomoc.
26-02-2009, 20:41
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: Problem ze sterami
Sterowniki najnowsze ze strony Nvidii czy jakieś modowane ?
27-02-2009, 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EnteR Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Problem ze sterami
Pobierałem stery ze strony Nvidii. Na starszych sterach chodziło ładnie.. teraz lipa.
27-02-2009, 20:53
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #4
RE: Problem ze sterami
Przeinstaluj jeszcze raz te sterowniki, czasem zdarzają się jakieś różne problemy.
28-02-2009, 9:32
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EnteR Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Problem ze sterami
Tylko ja już je przeinstalowywałem... Dziwne tylko, że tak jest tylko w CoD4 i 5. Chyba zainstaluję te co mam na płytce.
28-02-2009, 9:49
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: