• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 18-05-2024, 15:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
michal_880308
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złącze od hdd i cd , identyczne czy zupelnie inne? linki
Autor Wiadomość
michal_880308 Offline
User
**

Liczba postów: 27
Reputacja: 0
Post: #1
Złącze od hdd i cd , identyczne czy zupelnie inne? linki
Witam, nurtuje mnie problem : na allegro znalazlem obudowe na hdd do laptopa, ktora pozniej podlacza sie pprzez usb http://www.allegro.pl/item383962803_alum...ui_6_.html

czy zamiast dysku twardego moge wsadzic tam naped cd do laptopa? nie znam sie kompletenie na laptopach ani na aksesoriach laptopowych, moj notebook to beznapedowiec i szukam jakiegos taniego rozwiazania ,zeby miec naped, starczy mi cd, do instalacji windowsa itp
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2008, 20:50 przez Vinci.)
28-06-2008, 18:42
Odpowiedz cytując ten post
fanatic Offline
Znawca
***

Liczba postów: 54
Reputacja: 0
Post: #2
RE: zlacze od hdd i cd , identyczne czy zupelnie inne? linki
Możesz podłączyć napęd CD od laptopa lub dysk twardy 2.5 cala.
Nie podłączysz bezpośrednio napędu CD i dysku od komputera stacjonarnego z tego względu, że posiada on inne zlącze i wymagana w takim przypadku jest przejściówka z 2.5 cala na 3.5 cala.
28-06-2008, 20:08
Odpowiedz cytując ten post
michal_880308 Offline
User
**

Liczba postów: 27
Reputacja: 0
Post: #3
RE: zlacze od hdd i cd , identyczne czy zupelnie inne? linki
chodzi mi tylko, zeby do tego "pudelka" dokupic za 20 zl naped cd laptopowy i wsadzic do srodka, a nastepnie podlaczyc cale to pudelko przez usb do laptopa jako naped usb, czyli bedzie pasowac tak?
kolega mowi, ze naped cd tam sie nie zmiesci, a poza tym to jest inny interfejs i nie bedzie chodzic, prosze o rade, nie mam kasy zeby kupic za 100zl naped usb, moze uda sie za 10zl obudowe + 35 naped np dvd kupic i zlozyc, nie wiem, nie znam sie Smile
nie bede podlaczal dysku z laptopa do peceta, jak cos to dane przeniose na pendrivie, jakby co to jest dell csx pIII 700 (wymieniony,poprzednio byl pIII 500), 256ram, 6gb, 4mb karta graf zintegrowana, bateria ponoc 2 godz (nie sprawdzalem) Smile
28-06-2008, 20:34
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: