• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 16-04-2024, 6:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
krh90
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc w sprawie modułów w joomla.
Autor Wiadomość
krh90 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Proszę o pomoc w sprawie modułów w joomla.
Cześć,
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie się znam na iformatyce. Będę każdemu wdzięczny za pomoc
Mam taki mały problem, że informatyk który zrobił mi stronę powiedział, że jak już dostanę dostęp do palelu administracyjnego to będę mógł robić co tylko chcę na stronie, bo to jest super proste i wogóle.
Problem jest w tym, że na każdej podstronie jest ten sam moduł, w którym są te same 3 zdjęcia zminieniające się po sobie. Podobno miałem to zmienić bardzo prosto, ale realia są odbiegają od moich oczekiwań...
W swoim panelu admnistracyjnym nie mogę dodawać i zmienić modułu bo nawet nie mam takiej zakładki. Widziałem na filmikach z kursów online, że układ programu joomla 3.4.8 jest inny niż mój. Dołączam zdjęcie, na którym widać w ramce mój układ strony i zdjęcie z grafiki googla (proszę się nie sugerować strzałkami, to nie ja je rysowałem )gdzie ten układ jest inny.
Jak zmienić móje joomla, tak abym mógł dodawać i zmieniać moduły.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Karol
[Obrazek: 1_f.jpg?1452886180]
[Obrazek: 2_f.jpg?1452886180]
15-01-2016, 20:35
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Proszę o pomoc w sprawie modułów w joomla. - przez krh90 - 15-01-2016, 20:35

Skocz do: