• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 6:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytan do profesjonalnych informatyków
Autor Wiadomość
xMichalx Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Kilka pytan do profesjonalnych informatyków
Witam Serdecznie

Na wstępie bardzo prosiłbym o to, żeby w temacie wypowiadały się osoby, które chciałyby bezinteresownie pomóc, doradzić, a nie krytykować czy też też pisać posty niemające nic wspólnego z danymi pytaniami. Ponadto będę wdzięczny, jeżeli na moje pytania odpowiedzą ludzie pracujący w zawodzie, mający rozeznanie na rynku informatycznym.
W tym roku napisałem maturę i moim marzeniem jest kontynuowanie nauki w kierunku informatycznym. Sytuacja życiowa nie pozwala mi na studiowanie dzienne, ale studia zaoczne, dodatkowe kursy jak najbardziej wchodzą w grę. Jestem osobą pełną zapału i optymizmu, chciałbym zaangażować się w możliwie jak największy sposób i mam do was- profesjonalistów, znawców kilka pytań:

- Czy jest jakaś uczelnia (mowa tylko o kierunkach zaocznych) , którą szczególnie polecacie? Nie zależy mi na wybitnie trudnym, wysokim poziomie a rzetelnym przekazywaniu informacji przez profesorów.

-Jaki tryb studiów polecacie?

- Jakie kursy powinien ukończyć przyszły informatyk z aspiracjami wyższymi, niż " Pan Zbigniew od komputerów". Mam na myśli osobę, która mogłaby bez wielkich problemów dostać się do porządnej firmy.

- W jaki kierunek dokładnie warto się aktualnie zaangażować? Programowanie, analityka informatyczna, administracja sieci?

-Czy jest jakaś praca, którą mógłbym podjąć już teraz, dająca mi możliwość zdobycia doświadczenia, poszerzenia wiedzy pod kątem informatycznym lub taka, którą mógłbym wpisać w CV po ukończeniu studiów?

- Czy warto zacząć uczyć się samemu języków programowania? Przykładowo, chciałbym rozpocząć naukę C++
13-07-2012, 21:11
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Kilka pytan do profesjonalnych informatyków - przez xMichalx - 13-07-2012, 21:11

Skocz do: