W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania, forum WebElite.pl wykorzystuje pliki cookies. Zmiany ich ustawień możesz dokonać w opcjach konfiguracyjnych swojej przeglądarki.
  • Forum

• Regulamin

• Szukaj

• Użytkownicy

• Kalendarz

• Pomoc

• Kontakt

•  
Aktualny czas: 01-10-2020, 4:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Rozpocznij wątek  Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROWER
Autor Wiadomość
Barthezz Offline
Znawca

Liczba postów: 100
Reputacja: - 1 +
ROWER

Witam, skoro to offtopic, to chciałem się spytać o waszą opinię dotyczącą roweru. Mam do wydania do 1200zł na rower górski. Rama aluminiowa 24-27 biegów amortyzowany widelec rama sztywna. Ja mam na oku w tym momencie Trek'a 3900 model 2007. || Link widoczny tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się lub zaloguj. ||
cena jego jest niższa w sklepie niedaleko mnie. chyba 1100zł xD :P
Doradźcie mi jakiś w miarę porządny rower. na swoim poprzednim zrobiłem 30.000 km, jeżdżę codziennie. Lubie długie trasy, mój rower musi być do tego przystosowany, ale mój portfel nie jest zbyt gruby. Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje.
12-09-2008 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Support
Rozpocznij wątek  Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
ROWER - Barthezz - 12-09-2008 20:51
RE: ROWER - radoslaff - 21-10-2008, 14:25
RE: ROWER - Barthezz - 23-10-2008, 6:00

Skocz do: