• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 19-04-2024, 11:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
rysiek_mela
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z matrycą
Autor Wiadomość
rysiek_mela Offline
Newbie
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z matrycą
Witajcie, mam problem z matrycą i chciałbym Was prosić o radę. Na matrycy widać różne krzaki itp zależnie od poruszenia częścią ekranu, wystepuje to samoczynnie a ruszajac ekranem czasem znika. Dokładnie wygląda to tak http://fotoo.pl//out.php/i198260_201...4-12.33.11.jpg Czy problemem jest inwerter lub taśma? Wolałbym w tym miesiącu omijać z daleka serwis komputerowy z Morskiej... Uda się to naprawić samemu czy muszę przygotować się na wydatek?
21-08-2014, 9:39
Odpowiedz cytując ten post
antek99 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #2
RE: problem z matrycą
Taśma matrycy, uszkodzenie matrycy ewentualnie karta grafiki - prawdopodobieństwo w tej kolejności.
Koszt tasiemki LVDS jest w porównaniu z resztą mały, więc zacząłbym od tego - wymiana lub pomierzenie. Miałem podobny problem. Udaj się to wymienionego serwisu komputerowego z Morskiej żeby to jeszcze sprawdzili...
27-08-2014, 11:29
Odpowiedz cytując ten post
rysiek_mela Offline
Newbie
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Post: #3
RE: problem z matrycą
W serwisie komputerowym z Morskiej, w którym byłem tylko potwierdzili moje najgorsze obawy. Okazało się, że to matryca była uszkodzona i należało ją wymienić...
09-09-2014, 7:33
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: