• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 28-03-2024, 9:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy! Problem z Word Padem
Autor Wiadomość
Om12 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Exclamation  Pomocy! Problem z Word Padem
Mam duży problem, kiedy zapisuję coś w Word Padzie i zapiszę to, wyłączę i wtedy włączę znowu to cały tekst znika. Ale dalej zajmuje dużo miejsca, a jak otwieram to przez notatnik to wychodzi coś w stylu:

{\rtf1\ansi\deff0{\fonttbl{\f0\fswiss\fcharset238{\*\fname Arial;}Arial CE;}{\f1\fnil\fcharset0{\*\generator Msftedit 5.41.21.2507;}\viewkind4\uc1\pard\lang1045\f0\fs20 W\'b3a\'9cnie tak to wygl\'b9da\lang2057\f1\par
}

No i zapisałam pewną rzecz bo zapomniałam o tym że to się ,,usuwa'', i zapisałam tak jak było na początku ustawione czyli .rtf no i teraz jak otwieram ten plik to nic nie ma a jak przez notatnik to tak zakodowane, i już nie wiem kompletnie co z tym zrobić, pomocy!!! Muszę to odzyskać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013, 18:17 {2} przez Om12.)
26-10-2013, 18:16
Odpowiedz cytując ten post
Vinci Offline
Administrator Techniczny
*******

Liczba postów: 771
Reputacja: 32
Post: #2
RE: Pomocy! Problem z Word Padem
Zainstaluj Open Office i spróbuj wtedy przez ten pakiet otworzyć.
29-10-2013, 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: