• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 29-03-2024, 6:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o hybrydach?
Autor Wiadomość
kutzzz Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #1
Co sądzicie o hybrydach?
Chciałbym się zapytać, jaka jest Wasza opinia o laptopach hybrydowych. Widzę, że takie połączenia tabletu z laptopem są coraz popularniejsze i ten trend może potrwać. Prowadzę małe biuro nieruchomości i przymierzamy się do wymiany sprzętu i chcemy kupić pracownikom tablety, ale one nie są do końca praktyczne. Może lepiej kupić takie hybrydy all-in-one?
11-06-2013, 10:14
Odpowiedz cytując ten post
querty Offline
User
**

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Co sądzicie o hybrydach?
Mówisz o takim czymś? Generalnie fajne pod względem funkcjonoalności, bo czasami na tabelcie faktycznie jest ciężko pracować, a tu jest ta klawiatura. Natomiast osobiście nie miałem okazji pracować na czymś takim.
14-07-2013, 10:57
Odpowiedz cytując ten post
Vinci Offline
Administrator Techniczny
*******

Liczba postów: 771
Reputacja: 32
Post: #3
RE: Co sądzicie o hybrydach?
Jeśli chodzi o mobilność to takie rozwiązanie może być interesujące. Trzeba przede wszystkim przeanalizować jakie zadania muszą spełniać te hybrydy, tzn. do czego będą używane i czy są one w stanie obsłużyć dane procesy. Jeżeli charakterystyka sprzętowa tych urządzeń pozwoli na ich praktyczne używanie to wyposażenie w nie pracowników może być trafnym posunięciem. Myślę, że możliwość przetestowania tego rozwiązania w praktyce byłaby najbardziej pożądana. Warto także przekalkulować inwestycję w odniesieniu do tradycyjnego sprzętu.
22-07-2013, 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SandraZaszeptaniPl Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Co sądzicie o hybrydach?
Przyznam, że sama skusiłam się na Lenovo miix 2, jest na windowsie, więc większość podstawowych programów można zainstalować, a jednocześnie pozwala w razie czego na synchronizację z laptopem czy komputerem. Na pewno jest to nowoczesne rozwiązanie, które daje więcej możliwości, tylko trzeba dobrze sprawdzić, czy wszystkie używane przez pracowników programy można zainstalować na konkretnym tablecie.
13-07-2015, 15:47
Odpowiedz cytując ten post
querty Offline
User
**

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Co sądzicie o hybrydach?
ja sobie zamówiłem Acera Aspire Switch i sprzęcik naprawdę super. Jest do wszystkiego!
25-07-2015, 12:17
Odpowiedz cytując ten post
Pawel 2Kier Offline
Newbie
*

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Co sądzicie o hybrydach?
O tym Acerze mogę powiedzieć, że jest naprawdę funkcjonalny. Nie jest może to demon wydajności, ale do podstawowych zastosować spokojnie wystarczy.
17-08-2015, 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marekinfo Offline
Newbie
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Co sądzicie o hybrydach?
Ja jakoś nie jestem przekonany do hybryd, ale mój kolega na taką i jest tak zadowolony. Ale my zajmujemy się czym innym, więc mamy inne wymagania do sprzętu.
01-04-2016, 7:16
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Centrum Pożyczek Offline
Newbie
*

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Co sądzicie o hybrydach?
Właśnie zamierzam kupić sobie któryś model Kiano, bo i tak będzie tylko do pisania. Ktoś używał?
29-09-2017, 9:34
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: