• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 19-04-2024, 21:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
ada_38
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Autor Wiadomość
ada_38 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Post: #1
Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Chce kupić sobie smartfona, może Nokię jeszcze nie wiem. Kolega radzi miNOKIA LUMIA 710 BLACK, przyznam szczerze, że wolałabym coś tańszego Smartfon SAMSUNG GT-S5360
22-05-2012, 8:08
Odpowiedz cytując ten post
Pablo Offline
VIP

Liczba postów: 851
Reputacja: 18
Post: #2
RE: Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Po pierwsze popraw link, bo ten jest raczej nie kompletny. Co do parametrów to system oczywiście jaki kto woli, aczkolwiek na chwilę obecną mam androida. Symbiana miałem tylko s60v5 i szczerze android jest od tego lepszy, przynajmniej według mnie. Najważniejsze z parametrów to taktowanie procesora i pamięć ram. Kwestia jakiejś pamięci wewnętrznej telefonu, to rzecz drugorzędna ze względu na to, że i tak każdy używa karty pamięci. Po krótce procesor, ram (im więcej tym lepiej) no i oczywiście system jaki Ci pasuje bardziej. Poczytaj na necie, pooglądaj filmiki na temat określonych telefonów, to Ci więcej pomoże.
24-05-2012, 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rzinsiorpF9 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Ja jeszcze zawsze robie badanie u znajmonych. Na zasadzie co mają, jak działa i czy ogólnie polecają czy nie.
22-01-2014, 14:41
Odpowiedz cytując ten post
item70 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Czym się kierowć w wyborze smartfona?
ja się głównie kierowałem pamięcią RAM i procesore i wielkością ekranu, nastepnie jakis soft, w moim przypadku rok temu był to Android 2.3, szybko zmieniony na 4.1.2 obecnie zmieniony na slimbean - nieoficjalny ale o ogromna różnica pomiędzy 4.1.2 po prostu na 4.3 wszystko tak płynnie działa i o wiele więcej dostępnej pamięci ram.

Ale odchodzę od tematu, warto też przed kupnem sprawdzić jak często producent daje update softów i czy daje i do jakich wersji czy do budżetowych też czy tylko go high -endowych.
A pod koniec no trzeba rzucić okiem jak smartphone wygląda.

Ja od roku działam na samsung advance i polecam go ale osobom, które nie grają w zasobożerne gry na telefonie, dla graczy lepiej sprawdzić sie coś z samsunga SIII LUB SIV lub Sony Xperia Z, albo coś z logiem jabłuszka.

Do wyboru do koloru
11-02-2014, 10:28
Odpowiedz cytując ten post
stysiu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Przede wszystkim najważniejszym elementem jest rozdzielczość ekranu oraz technologia jego wykonania to raz dwa to procek im lepiej wykonany patrz ( rdzenie, temperatura, cache tym lepszy )
14-05-2014, 15:03
Odpowiedz cytując ten post
doktortusz Offline
Newbie
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Czym się kierowć w wyborze smartfona?
Zdecydowanie najważniejszym parametrem jest pamięć RAM - według mojego doświadczenia. Procek jest istotny gdy odpalamy wymagające programy czy gry, w typowym zastosowaniu to właśnie mała ilość pamięci RAM spowalnia działanie całego smartfona (Androida).
20-06-2014, 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: