• Forum

  • Regulamin

  • Szukaj

  • Użytkownicy

  • Kalendarz

  • Pomoc

  • Kontakt

  •  
Aktualny czas: 01-05-2024, 22:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Informatycznym!

Aktualnie przeglądasz forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.
facebooktwitteryoutube
bronkopedro
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta tv pinnacle
Autor Wiadomość
bronkopedro Offline
User
**

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Post: #1
Karta tv pinnacle
Witam
W komputerze posiadam kartę telewizyjną: PCTV Analog PCI firmy Pinnacle.
Mam także podłączony odbiornik podczerwieni, który był w zestawie razem z kartą.
Odbiornik ten jest obsługiwany przez oddzielną aplikację, która to musi być włączona, żeby można było pilotem zmieniać kanały. Gdy wcześniej wspomniana aplikacja jest uruchomiona, to często się zdarza że z niewyjaśnionych przyczyn nagle włącza się aplikacja obsługująca telewizję (zdarza się to czasami po 5 minutach lub nawet po upłynięciu godziny). Gdy aplikacja obsługująca odbiornik podczerwieni jest wyłączona takie zdarzenia nie mają miejsca. Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić co jest powodem takich samoistnych włączeń tv, to byłbym bardzo wdzięczny.

mój komputer
płyta główna: asus k8v-mx
procesor: athlon64 3400 socket 754, 2400MHz, dysk western digital 80GB sata, pamięć: 2x1GB kingston PC3200,
grafika: radeon 9600Xt,
zasilacz 380W
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2009, 11:36 przez bronkopedro.)
09-11-2009, 11:33
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do: