![]() |
|
Jakiej muzyki sluchasz?? - Wersja do druku +- Forum Informatyczne WebElite.pl (https://www.webelite.pl) +-- Dział: # Dyskusje i Hydepark (https://www.webelite.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Muzyka (https://www.webelite.pl/forumdisplay.php?fid=45) +--- Wątek: Jakiej muzyki sluchasz?? (/showthread.php?tid=78) Strony:
1
2
|
Jakiej muzyki sluchasz?? - KiritoRia - 15-07-2007 Pytanie jak w temacie jakiej muzy sluchacie?? ja uwielbiam japonska ale techno tez nie pogradze
- Princesse - 17-07-2007 Pop... punk rock. rock dicso polo ![]()
RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Crimson - 12-01-2008 Rock i wszelkie jego odmiany. Alternatywna, metal, pop-rock, punkrock, art-rock, rock kabaretowy, disco rock itd... RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - m4r1usz - 27-01-2008 Rock , gotyk, metal RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - pluto_osp - 26-03-2008 Disco POLO ;P Modern talking, BadBoysBlue itp )Nelly Furtado ;] Niektóre kawałki klubowe .. RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Jozio - 25-06-2008 hmm przeważnie punk, rock ( Offspring, Sum 41, Anberlin ) i gothic rock ( Within Temptation, Guano Apes, Avenged Sevenfold ) a tak na zły dzień metal ( Rammstein, Spineshank, Korn, Three Days Grace) czasami techno ale bardzo żadko, nieraz pop to juz częściej wiecie to zalezy co człowiek polubi jaka mu muza wpadnie w ucho nieraz nawet opera xD RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - smietana666 - 26-06-2008 Metal ]:-> Rock <--------- czasem :P Gotyk RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - lukas - 04-07-2008 To co w ucho wpadnie. Bardzo lubię Metal i Rock. Nie trawie jedynie hip-hopu. Dla mnie fajniejsze dźwięki wydaje wiertarka . Jedna piosenka pół-hiphopowa jest w miarę normalna a mianowicie Sweet Noisy & Peja: "Jeden taki dzień" RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - maciek9980 - 06-07-2008 Tego, co akurat leci w Gadu Radio na kanale Orange Music. RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - kamis123 - 04-08-2008 to chłopaki widze ze sie troche różnie od was ja słucham: hałsu trensu techna rapu ale takigo jak "snoop dogg" , "Xzibit" itp z polskiego rapu to tylko niektóre kawałki ostrego :> RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Czakin - 04-03-2009 Techno rap, trace, hardstyle. RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - jkrowlnk - 06-05-2009 Techno, metal, rock, hip hop, smerfne hity (serio :P xD ) RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Łukasz - 17-06-2009 Hip Hop (Paktofonika, Kaliber44,) Różniste techno... RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - jandas - 27-06-2010 rock, ska, punk RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Kentaki - 20-01-2011 Hardstyle, Harcore i Hard Trance. RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - Grajek - 07-03-2011 Hp - hop I płyta "Reedukacja" Miodzio!
RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - szpulek12 - 25-08-2011 A ja lubię sobie od czasu Disco Polo zapuścić, a co
RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - cholipka - 09-09-2011 Disco polo dobre jest Ja słucham dobrego rocka, i czasami bardziej ponurych klimatów. Obecnie czekam z niecierpliwością na nowa płytę Puscifer.
RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - izydor12410 - 15-10-2011 Jak lubię słuchać elektro i hardstyle. RE: Jakiej muzyki sluchasz?? - virtuoz - 17-10-2011 Nie lubię metalu, a reszta jakoś przejdzie, ulubionego gatunku chyba nie mam, bo słucham różnych kawałków i to bardziej zależy od utworu, czy mi się spodoba
|