W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania, forum WebElite.pl wykorzystuje pliki cookies. Zmiany ich ustawień możesz dokonać w opcjach konfiguracyjnych swojej przeglądarki.
Forum Informatyczne WebElite.pl
Problem z wysyłaniem/odbieraniem zdjęć na Facebooku - Wersja do druku

+- Forum Informatyczne WebElite.pl (http://www.webelite.pl)
+-- Dział: # Technika komputerowa (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Webmasterka (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Problem z wysyłaniem/odbieraniem zdjęć na Facebooku (/showthread.php?tid=5507)Problem z wysyłaniem/odbieraniem zdjęć na Facebooku - whiterabbit - 19-12-2016 0:00

Witam,
Na początku z góry chciałbym przeprosić za to, że pytam o pomoc na forum informatycznym, ale niestety w pomocy społecznościowej Facebooka nie uzyskałem żadnego wsparcia. Przepraszam również jeśli pomyliłem tematykę i dział, ale szczerze mówiąc jestem laikiem, a i ciężko było mi też dopasować temat do którejkolwiek z dostępnych.
Otóż problem mój polega na tym, iż od pewnego czasu nie dochodzą do mnie zdjęcia, filmy, linki, nagrania i inne multimedia od jednej, konkretnej osoby. Mogę z nią normalnie pisać zarówno na messengerze jak i na facebooku, natomiast gdy ta osoba chce mi wysłać zdjęcie, film itd to nie może tego zrobić. Dodam, że osoba, o której mówiłem, może wysyłać multimedia do wszystkich, tylko nie do mnie, natomiast ja otrzymuję multimedia od wszystkich (oprócz niej) i mogę wysyłać swoje do tej osoby i do każdej innej.
Gdy ta osoba chce mi wysłać zdjęcie lub inne multimedia, po prostu nic się nie dzieje, tj. u niej w chacie pojawia się zdjęcie z "pustym kółkiem" oznaczającym wysyłanie pliku. U mnie natomiast nie pojawia się zupełnie nic. Dodam jeszcze, że ze względu na ten problem kontakt z daną osobą jest mocno utrudniony. Gdy ta odbiera ode mnie wiadomości, musi najpierw "przekopać się" przez kilkadziesiąt niewysłanych multimediów... Nie jestem w zasadzie pewien, po czyjej stronie leży problem i z czym jest związany. Z góry dziękuję za wszelką pomoc Smile

Pozdrawiam Wink