Forum Informatyczne WebElite.pl
Kaspersky - Wersja do druku

+- Forum Informatyczne WebElite.pl (https://www.webelite.pl)
+-- Dział: # Systemy Operacyjne (https://www.webelite.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Software (https://www.webelite.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Kaspersky (/showthread.php?tid=291)



Kaspersky - Sweet - 01-11-2007

Witam!! Mam problem a mianowićie mam Kasperskiego i mi klękł. Nie idzie go usunać Przez dodaj i usuń programy wiec postanowiłem go recznie usunąć. Weszłem tam gdzie mam zainstalowanego i wsystko usunołem ale zostaly mi 3 pliki o nazwie : klscav.dll , scr_ch_pg.dll , shellex.dll. Gdy robie usun to wyskakuje Odmowa dostepu pomoże ktos???


Z Góry dziekuje!!!


- Vinci - 01-11-2007

Witam,
Skorzystaj np. z programu Delete Doctor - darmowy do pobrania z:
Kod:
http://www.diskcleaners.com/files/deletedr.exe
Cytat:Aplikacja oferuje trzy alternatywne metody kasowania: dwie pierwsze polegają na zmianie nazwy pliku, natomiast trzecia zakłada usunięcie pliku w czasie następnego uruchomienia systemu. Dzięki temu możemy wyrzucić z dysku nawet takie dane, które są normalnie używane przez system.
Obsługa programu jest bardzo prosta: wystarczy wskazać ścieżkę pliku lub po prostu przeciągnąć plik do programu np. z Windows Explorera.


Przydatny może być też Unlocker:
Kod:
http://ccollomb.free.fr/unlocker/#download
Cytat:Unlocker pozwoli nam odblokować aktualnie używany plik tak, aby możliwe były jakiekolwiek operacje na nim, jak usunięcie, przeniesienie, czy użycie przez inną aplikację. Pokazuje on jaki proces aktualnie korzysta z pliku, wyświetla szczegółowe informacje na jego temat i, co najważniejsze, pozwoli nam go zakończyć, uwalniając tym samym plik.

lub

Pocket KillBox:
Kod:
http://www.idg.pl/ftp/pc_9629/Pocket.KillBox.2.0.0.648.html
Cytat:Program usuwa pliki, do których użytkownik nie ma dostępu z poziomu Windows Eksploratora. Dzięki niemu usuniesz oporne dane zaśmiecające dysk. Wystarczy wskazać dokładną ścieżkę pliku i wcisnąć przycisk Delete. Aplikacja poprosi o ponowne uruchomienie komputera i nie będzie śladu po danych.