W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania, forum WebElite.pl wykorzystuje pliki cookies. Zmiany ich ustawień możesz dokonać w opcjach konfiguracyjnych swojej przeglądarki.
Forum Informatyczne WebElite.pl
Wyszukiwarki internetowe - Wersja do druku

+- Forum Informatyczne WebElite.pl (http://www.webelite.pl)
+-- Dział: # Internet i technologie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Bezpieczeństwo i zabezpieczenia (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Wyszukiwarki internetowe (/showthread.php?tid=1570)Wyszukiwarki internetowe - Niedoscigniony - 16-01-2009 20:37

Witam.Wiem że najlepszymi wyszukiwarkami sa google, lub Yahoo i jezeli zależy nam na szybkim wyszukaniu jakichś informacji to najlepiej za ich pomoca.Ale inne jest założenie tego tematu. Założyłem go, w nadziei, że spotkam kogoś, kto jest użytkownikiem wyszukiwarki internetowej o nazwie "My Homepages Friends" . Ponoć na wyszukiwaniu stron za jej pomocą możemy co nieco zarobić Smile Ale tyle teoretyka, która w rzeczywistości różni się najczęsciej od praktyki. Chciałbym wysłuchać opinii kogoś, kto z wyszukiwarkii korzystał,dowiedzieć czy rzeczywiście jakieś grosze za owo korzystanie dostał i (najważniejsze,dlatego umieściłem temat w dziale bezpieczenstwo) czy jest ona bezpieczna (czy nie ułatwia przedostawania się wirusów na nasz komputer) ??

Pozdrawiam i z góry dziękuje za każdą odpowiedz
Niedoscigniony