|
Witamy na WebElite.pl - Forum Komputerowym! Aktualnie przeglądasz nasze forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś! Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum. |
|
Jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
|
|
08-01-2008, 10:01
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2008 22:44 przez Vinci.)
Post: #1
|
|||
|
|||
|
Jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
jak zrobić żeby google wyszukało moją strone?
Kod: www.sciagibiologia.dbv.pl |
|||
|
08-01-2008, 18:53
Post: #2
|
|||
|
|||
|
RE: jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
W chwili obecnej Twoja strona nie jest zaindeksowana w google. Najlepiej skorzystaj z formularza dodania strony. Po tym jak robot google "zajrzy" na strone po pewnym czasie pojawi się ona w indexie.
Link do formularza: Kod: http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl |
|||
|
27-01-2008, 18:38
Post: #3
|
|||
|
|||
|
RE: jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
A jezeli chcesz zeby twoja strona byla wysoko indeksowana w google. Na stronie 1-3 to czeka Cie ciezka charowka. Bo mozesz zaczac pozycjonowac swoja strone. Jest to dosyc trudne i bardzo czasochlonne jednak po pewnym czasie efekty sa bardzo duzo. Mozesz dojsc nawet do kilku tysiecy odwiedzin dziennie.
Gosc! Zapraszam Cie na moją stronę || Link widoczny tylko dla zarejestrowanych. Zarejestruj się lub zaloguj. || ![]()
|
|||
|
04-03-2008, 18:46
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2008 19:30 przez Pablo.)
Post: #4
|
|||
|
|||
|
RE: jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
ja wlasnie pozycjonuje
Musisz dodawac strone do katalogów, w różnych portalach z ogłoszeniami <jezeli pasuje do kategorii> i wtedy po pewnym czasie <nawet po paru miesiącach> beda widoczne efekty ;] |
|||
|
05-03-2008, 19:52
Post: #5
|
|||
|
|||
|
RE: jak zrobić żeby google wyszukało moją strone
no prawda efekty widać ale po czasie na mojej stronie było ponad 1000 wyświetleń. Mam jeszcze jedno pytanie strona jest zaindeksowana w google ale tak jakby google nie wykrywało treści z tej strony jak już to wyszukuje tylko strone tytułową dlaczego tak jest??
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|