Aktualny czas: 07-02-2012, 16:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)
Witamy na WebElite.pl - Forum Komputerowym!

Aktualnie przeglądasz nasze forum jako Gość, przez co Twój dostęp jest w pewnym stopniu ograniczony. Zarejestruj się a uzyskasz dostęp do publikacji postów oraz wielu innych ciekawych funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Pozdrawiamy i życzymy mile spędzonego czasu na forum.



Rozpocznij wątek  Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarka
26-08-2010, 22:40
Post: #1
Drukarka
Witam. Mam problem z drukarka kodak esp 3200. Wymienialem cartridge i drukarka nie widzi kolorowego. Niestety wyjalem stary tydzien przed kupnem nowego. Na ulotce bylo napisane zeby nie wyciagac starego jesli nie ma sie pelnego tonera. Czy to ma jakis wplyw , co moglo sie stac przez ten tydzien kiedy glowica byla pusta. Z czarnym tonerem nie ma problemu a kolorowy pokazuje ze jest pusty pomimo iz jest nowy. Poprosze o jakies rady i przepraszam ze troche nie w temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2010, 23:33
Post: #2
RE: drukarka
mozesz otworzyc i zamknac klape drukarki, system zapyta sie czy usupelniles tusz i powiesz: "tak, kolorowy", oczywiscie klikajac x)

i tak dla ciekawostki - glowica nie byla pusta, nigdy nie jest. W ustawieniach drukarki przeprowadz czyszenie glowic.

[Obrazek: d6721e4fe5.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Rozpocznij wątek  Odpowiedz 


Skocz do: